background smallnovy

Motto: Pomáháme našim zákazníkům pečovat o jejich zdraví a kvalitu života s odborností a přístupem diskrétního rodinného lékárníka.

Společnost Lékárna Arnica, spol. s r.o. je rodinnou firmou, která má v Bystřici nad Pernštejnem již více než 20-ti letou tradici. Její součástí jsou tři provozovny: Lékárna Arnica, Lékárna U sv. Vavřince a Prodejna zdravotní obuvi. V současné době u nás pracuje 20 zaměstnanců z Bystřice n. P. a okolních obcí.

Lékárna Arnica byla založena v roce 1993 v budově místní polikliniky. Vedoucím lékárníkem zde po dlouhá léta byla RNDr. Marie Fialová, od roku 2008 lékárnu vede a v rodinné tradici pokračuje její dcera PharmDr. Klára Tomanová. V roce 2013 prošla celá lekárna modernizací, byla vybavena novým zásobníkovým systémem a nábytkem z důvodu zvýšení komfortu našich klientů

Lékárna U sv. Vavřince založená v roce 1996 navazuje na dlouhou tradici lékáren na Masarykově náměstí. Vedoucím lékárníkem je Mgr. Marta Štursová.

Prodejna zdravotní obuvi vznikla v roce 2010 v nově zrekonstruovaném prostoru v budově místní polikliniky. Najdete u nás široký sortiment obuvi, dětské obuvi, speciální obuvi pro diabetiky a celou řadu doplňků. Zkušený personál vám s maximální ochotou poradí s výběrem vhodné obuvi kvalitních značek.